• شنبه 1403/3/26  

اطلاعات کتاب

کتب انتشارات بهاردلها

نـــوشـت افـــزار بـــهـارك

تازه های نشر

حضرت زینب (س) اسوه صبر و استقامت
پدید آورنده : نشربهاردلها
تعداد صفحات : 96
شابک : 9789649732596
قیمت به ریال : 340,000
نوبت چاپ : سوم
تاریخ انتشار : 1390/10/9
قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
گروه سنی : بزرگسال
تیراژ : 3000
تاریخ اولین چاپ :

نکته: برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول بر روی قسمت دانلود کلیک و بخشی هایی از این کتاب را بصورت pdf دریافت نماییید

حضرت زینب اسوه صبر و استقامت

کتاب «حضرت زینب(س) اسوه صبر و استقامت» که سیری کوتاه در زندگانی حضرت زینب کبری(س) به حساب می‌آید، ضمن بیان شمه‌ای از فضایل و کرامات این بانوی بزرگوار، از ولادت تا واقعه عاشورا را به اختصار مطالعه و بررسی می‌کند.
در ستیغ آرمان‌شهر، آنان که به استمرار روح عاشورا در تمامی عصرها و استحکام روح کربلا در تمامی سرزمین‌ها باور دارند؛ زنی از ساکنان دشت لاهوت می‌درخشد؛ زنی که خوشه‌ای از یاقوت فاطمی است. او آنقدر بلند است که در عرصه‌ای از تاریخ، طنین مهر مادر است و در عرصه‌ای، پژواکی از صلابت حیدر.
زینب(س) ستون خیمه پایداری است. آن قدر تسلیم است که دود و غبار شراره‌های خیمه‌های نیمه‌سوخته برایش نسیم نواز شکر دوست است، از این‌روست که فرمود «و ما رایت الا جمیلا».
زینب(س) در قاموس اهل معنا، حدیث مکرر استقامت و شکوه و پایمردی است. او نه تنها در عاشورای عشق، که هم‌چنان پامنبری آفتابی است که تا جمعه دل‌انگیز ظهور بر بلندای نی، آیه جهاد تلاوت می‌کند. بی‌کرانه‌ای است که نور نهضت حسینی را به دهلیزهای تاریک تاریخ انعکاس می‌دهد. ایوان بارگاه معرفت او، فراخ‌تر از واژه‌هاست. از این‌رو باید از دور به توصیفش پرداخت.

دیدگاه شما
نام و نام خانوادگی
 
پست الکترونیکی
 
کد امنیتی
لطفا عبارت را در کادر مربوطه وارد نمایید

نظر شما